inwestycjewkrakowie.pl - nowe mieszkania w Krakowie. W naszym serwisie znajdą Państwo informacje o nowych inwestycjach deweloperskich w Krakowie. Prezentujemy nowe inwestycje mieszkaniowe w krakowie i okolicach.
Jeżeli szukasz korzystnego kredytu, skorzystaj z naszej oferty!

Prosimy o podanie niezbędnych informacji w celu obliczenia zdolności kredytowej.
Proszę wypełnić wszystkie poniższe pola


Wnioskodawca 1
Wnioskodawca 2
Liczba wnioskodawcow w danym gospodarstwie domowym:
Czy osoby pozostają we wspólności ustawowej, majątkowej małżeńskiej?:
Wiek kredytobiorców [lata]:
Liczba dzieci na utrzymaniu:
Średniomiesięczny dochod netto:
Miesieczne koszty utrzymania:
Rodzaj zatrudnienia
Umowa na czas nieokreślony:
Umowa na czas okreslony:
Umowa zlecenie:
Umowa o dzieło:
Dzialalność gospodarcza:
Inne:
Miesieczne koszty zobowiązań
Otrzymane limity kredytów odnawialnych / debetów w rachunku bieżącym:
Miesieczne raty z tytułu pożyczek i kredytów nieodnawialnych:
Przyznane limity kart kredytowych:
Rynek nieruchomosci:
Rodzaj nieruchomości:
Kwota kredytu:
Wartość nieruchomości [cena zakupu]:
Wkład własny:
Okres kredytowania [miesiÄ…ce]:
Waluta: PLN EUR CHF USD
Dane kontaktowe
ImiÄ™ i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Dodatkowe informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal ’Inwestycje w Krakowie’ zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna a także, że zostałem poinformowany, iż mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorami danych osobowych jest portal ’Inwestycje w Krakowie’ z siedzibą w Krakowie (31-465) przy ul. Bajana.

W naszym serwisie znajdą Państwo nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie i okolicach. Publikujemy aktualne zdjęcia inwestycji, dzięki którym mogą Państwo zapoznać się z lokalizacją i otoczeniem inwestycji oraz na bieżąco śledzić postęp prac budowlanych. Zamieszczamy informacje zarówno o budowanych blokach jak i domach w zabudowie szeregowej i wolnostojącej. Dzięki naszej stronie można zapoznać się z aktualną ofertą deweloperów w Krakowie i w pobliskich miejscowościach.

Zdajemy sobie sprawę jak trudno jest znaleźć odpowiednie lokum, dlatego znając doskonale krakowski rynek nieruchomości doradzamy przy wyborze lokalizacji, inwestycji i dewelopera. Jeśli szukają Państwo nowych domów, mieszkań lub apartamentów w Krakowie, nasza strona jest po to aby to ułatwić.